Siporax algovec Professional 35 g

Kód: 32053-44517
94 Kč 269 Kč / 100 g
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

S tímto výrobkem začíná nová kapitola v boji proti řasám v akváriu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento produkt obsahuje bakterie spotřebovávající živiny v dlouhodobě stabilní formě. Naše vysoce výkoné filtrační médium sera siporax Professional zde slouží jako nosné médium. Médium začne velmi krátce po styku s vodou pracovat a rozmnožovat se. Odstraňují živiny řas – obzvlášť fosfáty – z vody a fungují tak na principu konkurence ve výživě proti nežádoucím řasám v akváriu. Růst řas je zastaven a populace řas je dlouhodobě redukována. v případě preventivního použití je zabráněno kvetení řas.
Díky svému systému pórů je sera siporax Professional ideálním subtrátem pro obsažené bakterie. Enormní povrch umožní optimální podmínky růstu a je důležitý pro rychlou účinnost produktu. sera siporax algovec Professional lze snadno použít do stávajících vnitřních či vnějších filtrů jako běžné filtrační médium.
Protože bakterie jsou ve velmi stabilním stádiu sera siporax algovec Professional lze skladovat po dlouhou dobu bez ztráty účinnosti i ve složitějších klimatických podmínkách.


sera siporax algovec Professional 35 g je odpovídající pro 100 litrů.


Dávkování: Vložte 17g na 50 litrů (2 tablety na litr akvarijní vody) do komory akvarijního filtru.
sera siporax algovec Professional by měl být kvůli obnovení populace bakterie nahrazen po měsíci. "Použitý" sera siporax algovec Professional lze ideálně ponechat ve filtru jako vysoce výkonné filtrační médium.

Doplňkové parametry

Kategorie: Akvaristika
Hmotnost: 0.035 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz